picture
 
Ytong / Gazbeton Avantajları
Ytong Yüksek Isı Yalıtımı Sağlamaktadır.
Hacminin büyük kısmı kuru hava dolu gözeneklerden meydana gelen Ytong, donatılı beton, yatay delikli tuğla ve briketten daha hafif bir yapı malzemesi olduğu için ısı yalıtım özelliği de bu malzemelere göre daha iyidir. Ytong ile yapılar yazın serin, kışın sıcak olmaktadır

Ytong Hafif Malzemedir
Kuru birim hacim ağırlığı oldukça az olan Ytong donatılı elemanlar binayı hafifleterek, deprem emniyetini artırır.

Ytong Sağlam Malzemedir
Ytong Yapı Malzeme ve Elemanları, inşaat teknolojisinin gerektirdiği çeşitli mukavemet sınıflarında imal edilir. Ytong ile yapılan döşeme, duvar ve çatılar sağlamlık ve statik özellikleri ile kusursuzdur.

Ytong Yanmaz Malzemedir
YTONG ürünleri, DIN 4102 ye göre A1 sınıfı yanmaz yapı malzemeleri sınıfındadır. 1.000 dereceye kadar ateşe dayanıklı olan YTONG, yapılarda yangın emniyeti sağlar.

Ytong Kolay İşlenen Malzemedir
YTONG ahşap gibi kolayca işlenebilen bir malzemedir. Matkap ile delinebilir, rendelenebilir, çivi çakılıp vidalanabilir, tesisat için kolaylıkla kanallar açılabilir. Malzeme firesini azaltarak, işçilik ve zaman tasarrufu sağlar.

Ytong Milimetrik Ölçülerde Olan Malzemedir
Üretimi sırasında özel makinelerde milimetrik hassasiyetle boyutlandırılır. Düzgün yüzeyli olması nedeniyle sıva yükünü ve maliyetini azaltır.

Ytong İle Sağlıklı Mekanlar Yaratılır
Bünyesindeki milyonlarca gözenek yapının nefes almasını sağlayarak, rutubetlenmeyi önler, konfor düzeyini artırır.

Çevre Dostu Malzemedir
Ytong kuvarsit, çimento, kireç ve su gibi doğal hammaddelerden üretilir. Avrupa Topluluğu ülkelerinde Çevre Dostu İnşaat Malzemesi Çalışma Grubu işaretini taşır. Ytong'un kalite sistemi, ürün kalitesi ve üretim şartlarının AB standartlarına uygunluğu; CE sertifikası ile onaylanmıştır.

Ytong ile Donatılmış Yapı Elemanları
Böyle bir yapı Elemanı; mühendislik kurallarına uygun biçimde çelik donatılı olarak üretilen; yapıda çatı, döşeme ve duvar oluşumunda kullanılan büyük boyutlu yapı elemanıdır.

Ytong üstün ürün özellikleriyle ön yapım teknolojisinin (prefabrikasyon) yararlarını birarada sunan Ytong Donatılı Yapı Elemanları; inşaatlarda zaman, malzeme ve işçilikten tasarruf sağlayarak, ekonomik çözümler yaratır.

Basit uygulama tekniği ve her mevsim çalışılabilme imkanı sayesinde başta toplu konut inşaatları olmak üzere, sanayi ve ticari yapılarda ileri bir yapı teknolojisi getirmesi nedeniyle tercih edilmektedir.
 
     
Haberler İletişim Formu İletişim Bilgileri
Adı Soyadı
E-posta
Mesaj
 

 
Marmara Mah. Lütfü Arat Bulvarı No:1
 

Büyükderbent / Kartepe / KOCAELİ

(0) 262 353 20 68
   
info@oguzyapimalzemeleri.com
   
 

© Copyright Oğuz Yapı Malzemeleri. Tüm hakları saklıdır.   Tasarım : Anibal Design